Dostalíkovo sborové jaro přivítá sbory ve Velké Lhotě

Komorní pěvecký sbor Festivia Chorus zve své posluchače a všechny příznivce sborového zpěvu na 4. bienále nesoutěžního festivalu pěveckých sborů s účastí poroty Dostalíkovo sborové jaro. Uskuteční se v neděli 28. 5. 2017 od 13:30 hodin v horním kostele Evangelického tolerančního areálu ve Velké Lhotě.Josef Čudlý, čtvrtek 25. května 2017
Magazín > Sborový život

Evangelický toleranční areál ve Velké Lhotě u Dačic

archiv / Festivia Chorus

Pozvání přijaly tyto sbory: Santini Telč, Charmone Mnichovo Hradiště, Mladost Brno, Motýlek Vyškov a domáci Festivia Chorus. Festival je vzpomínkou na vynikajícího sbormistra, pedagoga a hudebního skladatele PhDr. Jaroslava Dostalíka. Porota ve složení MgA. Martin Franze, MgA. Michal Hájek a MgA. Lukáš Sotolář nevyhlašuje pořadí jednotlivých sborů, ale na setkání se sbormistry zhodnotí výkon sborů a doporučí, v čem se mohou nadále zlepšovat.

Celá akce je přístupná veřejnosti, vstupné je tentokrát dobrovolné. Návštěvníci mohou finančně přispět do kasičky na ladění místních památkově chráněných varhan. Festival pořádá Kulturní spolek Velká Lhota, který zajišťuje koncertní činnost ve Velké Lhotě a také se stará o chod komorního pěveckého sboru Festivia Chorus.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)